b426e4116786a585ffb3b08f421e4e35У рамках Всесвітнього дня першої медичної допомоги у місті Рівне відбувся майстер-клас з основ надання домедичної допомоги. Працівники товариства Червоного Хреста навчали дорослих та дітей прийомам надання першої долікарської допомоги. Загалом цією послугою скористалося 150 осіб.
– Кожна людина повинна мати хоча б мінімальні навики у наданні екстреної медичної допомоги, адже це дуже важливо і відповідально.Усі бажаючі мали можливість відпрацювати навички проведення серцево-легеневої реанімації на манекенах, безкоштовно виміряти артеріальний тиск, отримати консультацію фахівця з питань гіпертонії. Тих, у кого є певні проблеми зі здоров’ям, були скеровані на консультацію до спеціалістів на подальше обстеження і лікування, – зазначили у комунальному закладі «Рівненський обласний центр здоров’я» Рівненської обласної ради.
У заході взяли участь також фахівці Рівненського обласного центру здоров’я, які проводили санітарно-просвітницьку роботу серед населення через розповсюдження пам’яток, буклетів, санбюлетенів та інших матеріалів профілактичного спрямування.
Довідково: З 2000 року Всесвітній день надання першої медичної допомоги проводиться щорічно в другу суботу вересня. Ініціаторами його проведення виступили національні організації – члени Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. Основною метою Всесвітнього дня надання першої медичної допомоги є навчання пересічної людини наданню найпростішої, але так необхідної медичної допомоги у різних життєвих випадках.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
478 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

дванадцять − 3 =