Федерація легкої атлетики України оприлюднила результати голосування з визначення найкращих легкоатлетів та тренерів України 2016 року. Найкращою легкоатлеткою стала випускниця комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву» Рівненської обласної ради Ольга Земляк, яка на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро посіла 7-е місце з бігу на 400 метрів та 5-е в естафеті 4х400 м.c758c6d41727b8c278576c98164770cdЯк повідомляє Федерація легкої атлетики України, вийшовши до олімпійського фіналу з бігу на 400 метрів, Ольга Земляк вписала свою сторінку в історію українського спринту. Востаннє це вдавалося зробити Ользі Бризгіній ще 1992 року. Ставши сьомою, Земляк до того ж була найшвидшою серед європейок у Ріо-2016.
Також Ольга Земляк разом з Юлією Олішевською, Аліною Логвіненко, Ольгою Бібік та Тетяною Мельник здобули перемогу в номінації «Команда року». Дівчата в естафеті 4х400 метрів стали п’ятими на Олімпійських іграх та шостими на чемпіонаті Європи в Амстердамі.
Як стало відомо, зимовий сезон 2017 року Ольга Земляк відкриє 9 січня «Різдвяними стартами» у Києві.
Luchshye_2016_sayt.jpgНайкращих легкоатлетів та тренерів України 2016 року визначили у восьми номінаціях: найкращий легкоатлет року, найкраща легкоатлетка року, команда року, найкращий тренер року, найкращі атлети-ветерани країни серед жінок та чоловіків, найкраща молода атлетка країни, найкращий молодий атлет року.
Опитування традиційно проводилося серед членів Ради Федерації легкої атлетики України, представників ЗМІ та вболівальників (у мережі Facebook). Голоси кожної з груп при підведенні підсумків враховувалися як третина усіх голосів.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
610 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + 14 =