шахрайДесять тисяч гривень добровільно винесла 77-річна жителька Рівного таксисту, аби онука не притягнули до кримінальної відповідальності. Принаймні у цьому була переконана пенсіонерка, коли отримала дзвінок ніби то з поліції.
Чоловік, який зателефонував жінці посеред білого дня в неділю, представився працівником поліції і повідомив, що онук побив на вулиці рівнянина і тепер нестиме за це покарання. Однак уникнути його можна, сплативши десять тисяч гривень. Бабуся без жодних вагань погодилася передати кошти водію однієї із служб таксі, який під’їхав в обумовлений час до будинку. Зрозуміла, що її ошукали лише тоді, коли онук зателефонував бабусі, що виходить із дому до неї в гості.
Із початку року на Рівненщині відкрито 1317 проваджень за фактом шахрайства. І чимала кількість потерпілих сторін у них — це ошукані жителі краю та обласного центру, які за чималі суми «звільняли» родичів із поліції.
Шановні громадяни! Працівники поліції не вирішують питання затримання, притягнення до відповідальності в телефонному режимі, а тим паче не вимагають гроші. Перевіряйте за будь-яких обставин інформацію, яку озвучують вам по телефону, представляючись правоохоронцем, і пам’ятайте, що особі, яка надає кошти за «звільнення від кримінальної відповідальності» теж загрожує покарання.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
545 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × чотири =