Новорічна ніч у Стамбулі закінчилась кривавим терактом. У популярному нічному клубі нападник у костюмі Санта-Клауса зчинив стрілянину. З автомата Калашникова він спочатку відкрив вогонь по поліцейських біля будівлі нічого клубу, а згодом зайшов до приміщення та влаштував стрілянину по людям. Унаслідок теракту загинуло 39 людей, 69 отримали поранення.
Нині відомо, що у клубі святкувала Новий рік і рівнянка Наталія Вольнова. Дівчина про трагічну ніч написала у себе на сторінці у Фейсбуці:
bezy-myanny-j
Дякую поліцейському який витягнув мене з під столу одну з найперших. Тримав міцно мої руки і захищав своєю спиною. Також дякую дівчині Наталі(як потім виявилося з Луцька), яка зняла свою накидку і віддала мені, бачучи голі плечі, (оскільки одяг ми втратили, бігли напівроздягнені по вулиці з півкілометра до відділка під дощем), не знаючи ні хто я ні звідки, тим більше я спілкувалась англійською, а вона в мене без акценту – пише дівчина у Фейсбуці.
Також Наталія через соціальну мережу звернулась і до представників ЗМІ: Прохання до журналістів всіх міжнародних каналів і українських, не турбувати. Ні про які інтерв’ю йти мова не може. Мене не цікавить зіровість і масштаб вашого видання чи каналу. Тут ніхто не хоче говорити, тут або кричать і втрачають свідомість, або плачуть, або мовчки стискають зуби. Я стомилася говорити одне і теж саме. Інші так само не будуть нічого говорити, хто був той розуміє. Спати хочеться, а говорити ні. Ми повернулися додому 3 години тому. Ні їсти ні пити ніхто не хоче. Пробуємо заснути!!!! Прокидаємось від будь якого шороху.
Ген консул України в Стамбулі Василь Боднар у Фейсбуці пише:
СЕРЕД ВСТАНОВЛЕНИХ ЖЕРТВ ТЕРАКТУ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ НЕМАЄ
За інформацією Губернаторства Стамбулу, серед опізнаних тіл (21 із 39) осіб , які загинули внаслідок теракту в Стамбулі, громадян України немає.
Консули перевіряють лікарні на наявність громадян України серед поранених внаслідок теракту.
фото: korrespondent.net

фото: korrespondent.net

 

1 138 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − чотирнадцять =

НОВИНИ