У спільноті Твоє Рівне учора опублікували допис рівнянки, яка була шокована від того, як бабусі продають на ринку птицю:
Сьогоднi зранку стала свiдком як “бiднi бабусi” займалися бiзнесом. Дiйство проходило бiля магазину “Океан” (Лазорчик) о 8:40. Кури валялися на брудному асфальтi, поки бабусi їх дiлили (одна ще кричала продавайте по двi, iншi доставайте як продасте). Чесно була дуже вражена побаченим – ще нiколи не бачила, щоб тушки птицi валялися бiля голуб’ячих какашок. I найцiкавiше: через годину часу проходячи по базарi я таки зустрiла одну з цих горе-бiзнесменш, запитала чи свiжа птиця; вiдповiдь просто добила мене: -Я її в спецiальному пакетi тримаю, щоб не зiпсувалася….
Будьте обережними! Всiм здоров’я!qCm5NnEomWY
Теґи:   
3 694 переглядів

2 комментарі на “Рівнянку шокувало, коли побачила, як “бiднi бабусi” птицю продають

 • 16-Бер-2017 о 17:10

  Суть проста: іде бабця на Дикого-базар, купляє курок, дома ріже, скубе і підкрашує куркумою. І на базарі продає як “свіжо-домашня”, а що жовта, то “вона їла кукурудзу”. Будьте обачливі з нашими пристаркуватими махінаторками.

  Відповісти
  • 17-Бер-2017 о 08:44

   Купили ми якось курку домашню та зварили бульйон. Дивно, кажу чоловікові, жирний якийсь… А на другий день почав кислим віддавати, і це ж в холодильнику зберігався! Слава Богу, ніхто не отруївся….
   Курка, до речі, мала не червоне, а біле м’ясо – не ведіться на запевняння бабулі, що то молода курочка…

   Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + 10 =