Днями, під час проведення оперативно-розшукових заходів по перекриттю каналів надходження заборонених предметів до зони, що охороняється Катеринівської виправної колонії управління ДПтС України в Рівненській області (№46), спільно з працівниками БНОН Сарненського РВ УМВС України в Рівненській області та працівниками ДПС ДАІ УМВС України в Рівненській області, поблизу однієї із дільниць периметру установи було помічено та затримано автомобіль, у якому знаходились двоє громадян жителів м.Рівне. Згідно оперативної інформації дані громадяни мали на меті здійснити перекид заборонених предметів до колонії. Про дане затримання було повідомлено працівників  Сарненського РВ УМВС України в Рівненській області.

1 2 (1)

По прибуттю слідчо-оперативної групи в присутності понятих вищевказаний автомобіль був доглянутий та біля заднього пасажирського сидіння було виявлено та вилучено згорток овальної форми обмотаний клейкою стрічкою жовтого кольору, підготовлений до перекиду. При розкритті згортка, в присутності понятих, було виявлено речовину білого кольору кристалічного походження.

35 (1)7

По даному факту Сарненським  РВ УМВС України у Рівненській області проводиться перевірка.

Кількома днями пізніше, в Катеринівській ВК, в ході опрацювання оперативної інформації, працівниками установи, після виводу засуджених на роботу на виробничу зону установи, було помічено та затримано засудженого С. Під час проведення  неповного догляду,  у даного засудженого  в  шкарпетці лівої ноги  було виявлено та вилучено паперовий згорток. Про дане вилучення було повідомлено працівників Сарненського РВ УМВС України в Рівненській області. Після прибуття слідчо-оперативної групи в присутності понятих даний паперовий згорток був розкритий, у якому знаходилась подрібнена  речовина рослинного походження зеленого кольору зовні схожа на наркотичний засіб.

89

По даному факту Сарненським  РВ УМВС України у Рівненській області проводиться перевірка.

В обох випадках, вилучені речовини направили на експертизу.

Повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області

tomat_green-01

779 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 5 =