Нагадаємо, до цього закликали голова ОДА Олексій Муляренко та депутати облради, які прийняли відповідне звернення до жителів області «щодо засудження незаконного проведення виборів Президента Російської Федерації на тимчасово окупованій частині території України в АР Крим та Севастополі».
Почався мітинг близько 11 години ранку на Майдані Незалежності у Рівному. Попри морозяну погоду у вихідний день там зібралось близько 400 людей. Серед них – представники різних політичних сил, але без партійної символіки. Натомість тримали плакати зі словами «Крим – це Україна» та «Вибори російського «царя» в Криму нелегітимні». Модератором заходу був учасник бойових дій Роман Алексійчук.
Текст звернення зачитав Олексій Муляренко:
 «Цьогоріч, саме 18 березня, московська влада цинічно та свідомо, зневажаючи ключові засади міжнародного права, насамперед щодо суверенітету і територіальної цілісності незалежної країни, збереження основних цінностей миру і демократії, проводить незаконні вибори «президента Росії».  Чотири роки тому мешканці Криму могли ще висловити свій протест на мирних маршах, демонструючи свою солідарність з Україною. Сьогодні у них такої можливості вже немає.  Отож сьогодні – наша черга вийти на вулиці, площі, майдани та засвідчити, що Крим – це Україна! І ми продовжуємо боротьбу!».
До слова запрошували усіх, кому було що сказати. Серед виступаючих були і студенти, і депутати, і волонтери, зокрема Ольга Яковлева, і представники націоналістичних організацій. Останні, крім того, говорили про пікет консульських установ Російської Федерації, який сьогодні відбувається в різних містах України. До слова, дана акція теж всеукраїнська.

 

Завершили рівняни мітинг заспівавши акапельно гімн.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
493 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × два =

НОВИНИ