Два колективи телевізійної Ліги сміху «Манхеттен» (Полтава-Рівне) та Західної ліги сміху «Молодіжна збірна Рівного» у жовтні поїдуть до міст Карлсруе та Ратінген, що в Німеччині. Про це повідомив начальник управління у справах молоді та спорту ОДА Віталій Ліпський на спільній прес-конференції з молодіжною громадською організацією «КВН Рівненщини».

«В Європі рівняни зустрінуться з командами Білорусі, Латвії, Естонії та Росії, з якими позмагаються у вправності жартувати.  А вже у листопаді на Рівненщину завітає Збірна команда Європи по КВН, до складу якої увійдуть представники колективів з Німеччини, Франції, Нідерландів, Великобританії та Росії, – повідомив Віталій Ліпський. – Для гостей з Європи ми плануємо провести екскурсійну програму, зустріч з керівництвом міста та області, спортивні змагання».

Це стало можливим завдяки міжнародному проекту «Dialog: Mit Comedy zum Weltfrieden» («Діалог: з гумором для миру»), який реалізовують управління у справах молоді та спорту ОДА, громадські організації «Західно-європейська ліга КВН» та «КВН Рівненщини». На 80 відсотків проект фінансує Євросоюз, а решта 20 відсотків – кошти обласного бюджету, спонсорів та самих учасників.

Присутні на прес-конференції редактори Західної ліги сміху актори Дмитро Голубєв та Рустем Емірсалієв розповіли про умови проведення півфінальних ігор Ліги.

Цієї неділі, 4 жовтня, о 18.00 в Палаці культури «Текстильник» відбудеться перший півфінал. Наступна гра – 11 жовтня. За підсумками півфіналів дві найкращі команди вийдуть до фіналу.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

tomat_green-01

 

553 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 2 =