0115 вересня 2016 року о 15 год. у приміщенні Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки (IІІ поверх, відділ мистецтв) відбудеться зустріч з  поетесою Юлією Костюкевич. Захід відбудеться у рамках започаткованого бібліотекою циклу заходів «Невипадкові зустрічі» з відомими краянами, які попри проблеми зі здоров’ям досягли успіху в житті і діляться своїм досвідом та досягненнями.
Юлія Костюкевич народилася в селі Бережки Дубровицького району на Рівненщині. Згодом сім’я переїхала в м. Рівне, де дівчина закінчила ЗОШ №1 ім. Короленка.
Значним поштовхом до творчого зростання поетеси стали заняття в літературному об’єднанні «Поетарх», що діє при міському Палаці дітей та молоді. Саме тут, під керівництвом талановитого педагога і поетеси Тетяни Горбукової, вдосконалювалися здібності дівчини.
Юлію неодноразово запрошували до участі у Всеукраїнському конкурсі творчої молоді з особливими потребами «Повір у себе». Три роки поспіль – 1999, 2000, 2001 – вона була лауреатом цього конкурсу. Поетеса стала дипломанткою Міжнародного конкурсу кращих творів молодих літераторів «Гранослов – 2005», переможницею Всеукраїнського конкурсу «Вірю  в майбутнє твоє, Україно» (Київ, 2005).
У 2012 році у видавництві «Волинські обереги» з’явилася друком 4 поетична книга «Відчути безмежність». Видання здійснено коштом  міського бюджету відповідно до «Програми підтримки книговидання місцевих авторів та популяризації української книги в місті Рівне на 2011-2015 роки».
Сьогодні Юлія активна учасниця літературного об’єднання «Наше коло», п’ять років поспіль очолює літературно – розвивальну студію «ЛітЕра», що діє при міському Палаці дітей та молоді.
672 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − 10 =