Ротарак клуб Рівне спільно із Зразковим фольклорним ансамблем Уляночка та Ротарі клубом м Рівне традиційно відвідали Тучинський геріатричний пансіонат для людей похилого віку. На даний час у закладі знаходяться близько ста людей, котрі опинилися там у силу певних життєвих обставин. З них близько половини – у лежачому стані.lb_GF3UCkvE
Варто зазначити, що попри скромні умови, мешканці пансіонату намагаються жити наповну, розвиваються і допомагають близьким. Адміністрація закладу всіляко цьому сприяє. Під час поїздки організатори познайомилися з талановитими співаками, колишніми розвідниками та цікавими людьми. Старенькі займаються своїми улюбленими справами, розгадують кросворди, пишуть книги. Проте найбільшою радістю для них є зустріч з гостями, можливість поділитися своїм досвідом із зовнішнім світом. Тому даний проект «Тучинські різдвяні піснеспіви» став традиційним. Багаторазовий переможець Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів, фестивалів, зразковий фольклорний ансамбль «Уляночка» дарував цього року свої голоси, щирі емоції та запал мешканцям пансіонату. Різдвяна українська колядка прийшлася до душі стареньким, адже несе в собі побажання добра, достатку, щастя та благословення.
Окрім духовної складової, організатори накрили солодкий стіл із солодощами та фруктами, а також передали одяг, книги, журнали, передані волонтерами.
Шануймо та любімо своїх близьких, поки вони поряд.b3PK5wg5WDEEEkP_5kus6Q
Тетяна Карцева, Ротаракт клуб м. Рівне.
Фото: Павло Войтович
547 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісім − чотири =

НОВИНИ