23801В питанні функціонування розплідника для собак, що розташувався поруч з навчальним корпусом Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені С. Дем’янчука влада міста неухильно займає позицію людей.

За словами заступника міського голови Рівного Олексія Хмилецького – “люди які живуть поруч мають право на відпочинок і їх скарги на гавкіт собак є обґрунтованими і справедливими”. Тому влада на думку Олексія Хмилецького має зробити все можливе аби задовольнити їхні вимоги.

Нагадаємо, декілька днів тому близько 60 мешканців навколишніх будинків зібралися на стихійний мітинг з вимогою прибрати з прилеглої до їх будинків території приватний собачий розплідник.

Сьогодні власник цього закладу був запрошений на нараду з представниками комунальних і санітарних служб міста, аби знайти спосіб вирішення цього питання, втім аргументи ні від мешканців ні від представників університету він не сприйняв, запевняючи що веде свою діяльність з розведення дороговартісних порід собак абсолютно легально.

За дорученням Олексія Хмилецького невідкладно буде підготовлено низку звернень до контролючих органів, аби здійснити всебічну перевірку діяльності цього розплідника собак.

Уже найближчим часом туди завітають представники ветмедицини, прокуратури та інших контролючих органів. В будь якому разі міська влада у цьому питанні була і залишається на боці людей, – запевнив Олексій Хмилецький.

Повідомляє прес-служба Рівненської міської ради

1 295 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × пять =