Відбулася зустріч переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад, Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН, призерів Міжнародного мовно-літературного конкурсу Тараса Шевченка та Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика з керівництвом Рівненської облдержадміністрації та облради.
У нагородженні взяли участь 73 учні та студенти.
«Минулий навчальний рік був плідним. Приємно, що кількість переможців не меншає, що діти прагнуть успішно навчатись та отримувати нагороди за знання. Спільні зусилля влади, педагогів та батьків щодо виявлення та підтримки обдарованості учнів дозволяють з гордістю говорити про те, що в України є майбутнє», – зауважила заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.
Обдарованим учням та студентам, які своїми результатами у навчанні засвідчили високий рівень освіти Рівненщини, з обласного бюджету виділили матеріальну підтримку у майже 222 тисячі гривень. 
«Учнівська молодь успішно представляє Рівненщину в  інтелектуальних змаганнях на Всеукраїнському та Міжнародному рівнях. Хочу вам подякувати за досягнення та високі результати», – резюмував начальник управління освіти і науки ОДА Григорій Таргонський.
Прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА

561 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісімнадцять − пятнадцять =

НОВИНИ