БезымянныйВсеукраїнський рух проти політичної корупції «Під контролем» проаналізував під якими партійними прапорами здійснюється управління комунальними підприємствами, заснованими Рівненською  міською радою.
Загалом експертами руху «Під контролем» було проаналізовано 11 комунальних підприємств, які надають послуги в сфері ЖКГ, підпорядкованих Рівненській міській раді та 1 – Рівненській обласній раді.
Як вдалося з’ясувати лише 4 керівники цих підприємств мають ту, чи іншу політичну приналежність.
Це підприємства під керівництвом висуванця Європейської партії Артура Хорхолюка – Житлово-комунальне підприємство “Галицьке” та члена партії “Українського об’єднання патріотів (УКРОП)” – Юрій Кубрицький, який головує у Житлово-комунальному підприємстві “Сонячне”.
Політичну приналежність має і керівник житлово-комунального  підприємства “Західне”. Ним керує  «радикал» Микола Тарасюк.
Входить в четвірку і Віктор Климук, який балотувався від президентської партії, проте, зупинився за крок від депутатського мандату. Він очолює  Комунальне Рівненське шляхово-експлуатаційне управління автомобільних доріг.
Усі інші комунальні підприємства міста та Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства “Рівнеоблводоканал”, мають керівників політично незаангажованих.
Насамкінець хотілося б наголосити, що наявність у рядах політичних сил керівників комунальних підприємств перекладає на партії й відповідальність за їхню діяльність. Саме тому Всеукраїнський рух проти політичної корупції «Під контролем» не лише вимагатиме від політиків роботи, але й пильно слідкуватиме за її виконанням.
На Рівненщині рух «Під контролем» представляє ГО «Центр суспільних дій «Сівітас».
513 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сімнадцять − 3 =