Приміщення, де досі знаходився навчальний пункт ГУ ДСНС Рівненщини, суттєво модернізували
Учбовий центр розміщується в 3-ій пожежно-рятувальній частині ще з радянських часів. Цього року його удосконалили та розширили.
«Раніше в навчальному пункті було менше приміщень, менше навчальних класів. Не було місця для проведення активного відпочинку. Тепер тут зявився спортзал, де майбутні рятувальники можуть зміцнювати свій гарт. Покращилось технічне оснащення класів. Крім цього, у нас на озброєнні є пожежний автомобіль, який повністю укомплектований технікою», – розповів начальник навчального пункту Роман Пелех.
Окрім підготовки кадрів, на базі цього пункту будуть проходити підготовку керівники підприємств, голови районів і селищних рад. Тих, хто буде тут навчатись протягом тривалого часу, забезпечують ліжками, є ванні кімнати та кухня.
Сьогодні оновлене приміщення рятувальники презентували голові Рівненської облдержадміністрації Олексію Муляренку та міському голові Володимиру Хомку.
Вони оглянули всі навчальні класи, пожежну техніку, світлицю для мультимедійних занять.
З наступного тижня планується, що сюди прийде для навчання група з 15 чоловік. По закінченню вони отримають сертифікат пожежного-рятувальника.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

417 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − 4 =

НОВИНИ