19 грудня відбулася відеоселекторна нарада з представниками служб цивільного захисту області. Основною метою заходу було визначення готовності реагування на погіршення погодних умов. Кожен із присутніх представників служб доповів по своєму напрямку.
25590267_1404680866325327_1337452711_o.jpgПро готовність сил і засобів підрозділів Головного управління ДСНС України у Рівненській області до реагування на погіршення погодних умов говорив начальник генерал-майор служби цивільного захисту Сергій Крук, він також зазначив що  підрозділи ДСНС області готові до реагування на надзвичайні події під час ускладнення погодних умов. Майже 200 чоловік особового складу та понад 60 одиниць спеціальної та допоміжної техніки перебувають у повній бойовій готовності та прийдуть на допомогу у випадку загрози життю людей.
 Спільно із представниками служб цивільного захисту проведено відпрацювання алгоритмів спільних дій у випадку ускладнення дорожної обстановки під час негоди. Також, на основі досвіду минулих років визначено місця, де дислокуватимуться тягачі, техніка підвищеної прохідності, аби запобігти кризовим ситуаціям за негоди. На випадок пониження температури, передбачено розгортання мобільних пунктів обігріву на базі підрозділів ДСНС. У повній готовності знаходяться 4 спеціальні автомобілі підвищеної прохідності, які обладнанні пунктами обігріву.
Повідомляє ГУ ДСНС України у Рівненській області
706 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять + чотирнадцять =