З метою недопущення на території культових закладів надзвичайних подій, пожеж, конфліктних ситуацій, тощо співробітники Головного управління ДСНС України у Рівненській області спільно з працівниками Головного управління національної паліції в Рівненській області 04 січня напередодні Різдва Христового зустрілися з настоятелями та старостами церков, костьолів, соборів та інших культових споруд, у котрих проводитимуться святкові богослужіння.
Варто відмітити, що на території Рівненщини розташовується майже 1000 культових закладів, котрі в Різдвяну ніч відвідають десятки тисяч парафіян. Під час богослужінь використовуватиметься значна кількість свічок, що у сукупності з масовістю заходу становить підвищену небезпеку для громадян. Чимало з церковних споруд є старовинними, побудованими з дерева та представляють історико-архітектурну цінність.  Тому питання протипожежної безпеки культових закладів, а також забезпечення громадського порядку  стоїть на особливому контролі в рятувальників та поліцейських області.
У ході профілактично-роз’яснювальної роботи із настоятелями храмів, рятувальники нагадали основні правила пожежної безпеки у даних закладах, провели інструктажі щодо дій  у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної пригоди, вручили листівки та пам’ятки застережливого характеру. Також офіцери ДСНС оглянули наявність первинних засобів пожежогасіння, в якому стані знаходяться шляхи евакуації,  справність і надійність існуючої електромережі та пожежної сигналізації. Священнослужителі запевнили, що постійно приділяють  увагу питанням дотримання правил пожежної безпеки і кожен раз нагадують їх віруючим.
Офіцери поліції у свою чергу розповіли про недопущення конфліктів на міжрелігійному грунті, про дотримання громадського порядку, про заходи під час виявлення підозрілих предметів.
Загалом, у дні святкування Різдва Христового підрозділи поліції та рятувальників Рівненщини працюватимуть в режимі підвищеної готовності.
Сподіваємося, що і мешканці Рівненщини під час відвідування релігійних споруд проявлятимуть необхідну пильність та обережність у поводженні з вогнем і ніяке лихо не завадить урочистому святкуванню Різдва.
Повідомляє Головне управління ДСНС України у Рівненській області

366 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девять − шість =