a110903_000081_bСьогодні, 24 листопада з 12.00 по 14.00 у читальній залі Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки за кафедрою працюватиме Заслужена артистка України Галина Василівна Цьомик.
Ця відома рівнянка народилася на Волині, у с. Білин Ковельського район. Відмінно закінчила школу, драматичну студію при Київському академічному українському драматичному театрі ім. І Франка, Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю «Актор драматичного театру». З 1983 р. працює актрисою Рівненського академічного українського музично-драматичного театру. «Жінка року – 2007» у номінації «Жінки – працівники культури, творчих професій», володар гран-прі на Всеукраїнському фестивалі «Лесині джерела» (2000) у Новоград-Волинському.
Артистка часта ведуча концертів, вечорів, автор та виконавиця художньо-літературної композиції «Хто ми без мови?». Ініціатор та учасниця відкриття малої сцени театру.
Усю велич і простоту свого характеру Галина Василівна вже понад тридцять років передає глядачу. У ній поєдналось різнобарв’я ліричних героїнь української класики, сили духу образів радянської драматургії та загадковості від зарубіжних письменників. Ось найяскравіші з них: Міріам «Одержима. Оргія» за Л. Українки, Анна «Украдене щастя» І. Франка, Соня «Дядя Ваня» А. Чехова, Надія «Останній строк» В. Распутіна, Василина «Одкровення від Івана» А. Крима, Гальшка «Гальшка Острозька» О. Огоновського, Іпполіта «Сон літньої ночі» за Шекспіром, Джіл «Нечесна гра» Д. Голсуорсі. Рівняни її знають як першу і єдину виконавицю ролі Марії Несвицької, засновниці нашого міста та ряд інших багатогранних ролей.
В четвер Галина Василівна вперше, і ми надіємось успішно, виконає роль бібліотекаря.
619 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 1 =

НОВИНИ