Зустрічі з медиками відбулись у Рівненській міській та в обласній клінічній лікарнях.
Фахівців всіх рівнів запросили поїхати на Донеччину та Луганщину, де постійно виникає потреба в медичних працівниках.
«Це відбувається на добровільних засадах, людину не мобілізовуватимуть. Щоб стати добровольцем потрібно заповнити анкету, котра потрапляє в базу даних. Ми щомісяця отримуємо запит із управління охорони здоров’я Донецької та Луганської ОДА, де зазначено про конкретну потребу фахівців. І тоді починаємо конкретно працювати з людиною, яка подала анкету», – розповів співзасновник та керівник ПДМШ ім. МиколиПирогова ГеннадійДрузенко.
20% медиків потрапляє безпосередньо у військові частини, решта – на бази прифронтових, цивільних лікарень, які надають допомогу як мирному населенню, так і нашим воїнам.
За словами заступника начальника управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Василя Височанського, така поїздка має бути документально оформлена і триває 30 календарних днів. Тому профільне управління буде всіляко сприяти у відрядженні тих людей, які виявили бажання надати медичну допомогу для наших бійців та населенню Донеччини і Луганщини.Нагадаємо, перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Пирогова є  волонтерським проектом, в рамках якого медики з різних міст України їдуть працювати в зону проведення АТО. Вони мають право на отримання статусу учасника війни. Серед більше 350 медиків-добровольців ПДМШ імені Пирогова вжеє п’ятеро з Рівненщини.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДАреклама реклама
812 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − десять =