Рік тому в Рівному компанія «Санком» встановила перші окремі контейнери для збору пластикових пляшок. Наразі їх у місті налічується 60. Підприємство продовжує цю ініціативу та планує встановити контейнери для збору ПЕТ-пляшок на всіх вулицях обласного центру.

Нині «Санком-Рівне» шукає підприємства або бригаду зварювальників, які можуть виготовити такі сітчасті контейнери. Наразі є потреба у виготовленні близько 500 контейнерів. Хто має можливість допомогти у вирішенні цього питання звертайтеся за детальнішою інформацією в офіс ТзОВ «Санком-Рівне» (вул. Шевченка, 45,     1 поверх) або за тел. 43-64-17.

– Система роздільного збору сміття діє у багатьох країнах Європи. У Рівному ми ще рік тому почали встановлювати перші контейнери для збору ПЕТ-пляшок. Тоді багато рівнян казали, що можуть виготовити контейнери дешевше, нарікали, чому до них не зверталися. Зараз ми шукаємо людей та підприємства, які могли б виготовити сітчасті контейнери для збору пластикових пляшок. Адже для них це буде непогана можливість заробити, бо ми відразу замовляємо велику партію контейнерів, а для міста – це ще один крок у напрямку цивілізованої боротьби з сміттям, – зазначив директор ТзОВ «Санком-Рівне» Святослав Євтушенко.

Про це повідомляє прес-служба «Санком-Рівне»

582 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять − 3 =