Заміну контейнерів на території, де надає послуги підприємтсво «Санком», розпочали у Рівному. Наразі нові сміттєві баки вже встановлені на вулиці Грушевського, 4 4 і між будинками, що на вулицях Грушевського, 75 і Білякова, 10. А найближчим часом у місті планується розмістити ще 100 нових контейнерів. Така практика буде продовжуватися й надалі.

Окрім того, нині у Рівному встановлено   280 контейнерів для роздільного збору відходів . Адже сортування сміття дозволяє дещо розвантажити міське сміттєзвалище та обмежити потрапляння небезпечних відходів на нього.

1контейнери

Як повідомляють на підприємстві, нині «Санком-Рівне»   обслуговує 210 тисяч клієнтів і з араз компанія налагодила роботу цілодобового вивезення відходів у Рівному, а її працівники намагаються робити все для того, щоб місто прибиралося вчасно та якісно.

Також рівняни можуть спостерігати в режимі реального часу, коли вивозиться сміття біля їх будинків. Для цього потрібно зайти на сайт   «Санком-Рівне»  і на карті можна побачити, де знаходяться автомобілі, що вони роблять і яка бригада обслуговує той чи інший район.

А керівництво  «Санком»   звертаємося до рівнян з проханням оперативно повідомляти про проблеми, які виникають із вивезенням сміття біля їх будинків. Зробити це можна, зателефонувавши за номерами 23-43-73,   40-06-14, 43-64-17,   написавши повідомлення у «Фейсбук» або за допомогою зворотнього зв’язку на сайті компанії. Такі повідомлення допоможуть краще налагодити роботу підприємства та забезпечити чистоту в місті. У компанії кажуть, що надіються на допомогу та розуміння рівнян в цьому.

Повідомляє прес-служба  «Санком-Рівне»

tomat_green-01

614 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − 4 =