maksymov-rivneСергій Максимов у судовому порядку позиватиметься до Андрія Лозового про захист честі, гідності та ділової репутації. Про це йдеться у його заяві, яка розміщена на офіційному веб-сайті ГУНП в Рівненській області.

ЗАЯВА Т.В.О НАЧАЛЬНИКА ГУНП В РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОЛКОВНИКА ПОЛІЦІЇ СЕРГІЯ МАКСИМОВА:

7 січня 2016 року на місцевому телеканалі «Рівне 1» вийшла в ефір програма «На часі» за участю народного депутата від Радикальної партії Олега Ляшка Андрія Лозового. У подальшому в електронних ЗМІ із посиланням на першоджерело (http://www.rivne1.tv/Info/?t=11) поширилася інформація щодо безпідставних звинуваченьАндрієм Лозовим поліції Рівненщини у кришуванні незаконного видобутку бурштину, вирубки лісів, наркопритонів, гральних автоматів та інших незаконних бізнесів.

До того ж, редакції електронних ЗМІ опублікували нічим не обґрунтовані закиди  Андрія Лозового, який називає мене, як тимчасово виконуючого обов’язки начальника ГУНП в Рівненській області, та моїх підлеглих «відвертими бандитами», стверджуючи та запевняючи у причетності нас, правоохоронців, до мафіозних схем щодо незаконного видобутку і реалізації бурштину.

Прикро, що саме представники Українського народу у Верховній Раді, використовуючи свій статус, усе частіше фігурують у соціальних мережах,інтернет-виданнях та у сюжетах телеканалів. Проте, представники ЗМІ, нажаль, не завжди бажають перевірити зміст отриманої інформації, викладаючиїї, як є.

Я не можу залишитися осторонь та не відреагувати на подібні голослівні заяви та обливання брудом мене, моїх підлеглих та усю поліцію Рівненщини загалом із боку народного депутата. Тож на законних підставах я захищатимугарантоване мені Конституцією України право на повагу до честі, гідності та ділової репутації.

Відповідно до частини 4 статті 32 Конституції України кожному гарантується судовий захист права спростовувати недостовірну інформацію про себе і членів своєї сім’ї та права вимагати вилучення будь-якої інформації, а також право на відшкодування матеріальної і моральної шкоди, завданої збиранням, зберіганням, використанням та поширенням такої недостовірної інформації.

Зважаючи на викладене, я в судовому порядку позиватимуся до Андрія Лозового про захист честі, гідності та ділової репутації.

Крім того, згідно із статтею 46 Закону України «Про інформацію» відповідальність за порушення законодавства про інформацію несуть особи, винні, зокрема, у поширені недостовірної інформації, яка ганьбить честь і гідність особи.

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Ситуація із захворюваністю на грип на Рівненщині контрольована

У РІВНОМУ БЕЗВІСТИ ЗНИКЛА ГРОМАДЯНКА КИТАЮ

Голосуйте за «Кращу книгу Рівненщини» 2016 року

ВІД СЬОГОДНІ У РІВНОМУ ВВОДИТЬСЯ КАРАНТИН ЧЕРЕЗ ВИСОКУ ЗАХВОРЮВАНІСТЬ НА ГРИП ТА ГРВІ

На Рівненщині СБУ ліквідувала контрабандний канал постачання псевдоефедрину

На Житомирщині затримали старателів з Рівненщини

На Рівненщині у пожежі вогнеборці врятували житловий будинок та господарську будівлю

НА РІВНЕНЩИНІ ЗЛОВМИСНИК ЗА ОДНУ НІЧ ОБІКРАВ ЦЕРКВУ ТА МЕДПУНКТ

У Рівному для дітей з вадами зору бібліотекарі провели коментовані голосні читання

НА РІВНЕНЩИНІ У ДТП ЗАГИНУВ НЕПОВНОЛІТНІЙ

tomat_green-01

Теґи:     
562 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 4 =