Рівненська обласна держадміністрація постійно вивчає, чи є серед поранених у зоні бойових дій АТО на Сході військовослужбовці з Рівненщини для того, аби їм оперативно надати допомогу.

Вчора Сергій Рибачок отримав інформацію, що у центральному військовому шпиталі Києва серед пацієнтів є військовий з нашої області. Голова ОДА відразу виїхав до столичного медичного закладу разом із заступником Олександром Савчуком, начальником обласного управління охорони здоров’я Юрієм Осіпчуком та народним депутатом від Рівного Юрієм Осуховським.

21-річний контрактник Роман Федорін з Дубенщини потрапив під обстріл терористів кілька днів тому під Луганськом. Зі слів лікарів, у військового важке поранення, а тому поки що про його перевезення до Рівного мова не йде.

«На даний момент Роман забезпечений усім необхідним: продуктами, медикаментами. Йому цілодобово надається медичний догляд та лікування. Як тільки лікарі військового шпиталю дозволять транспортувати Романа, ми заберемо його до Рівного для подальшого лікування та реабілітації», – розповів голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок.

На лікування Роману народний депутат Олег Осуховський надав матеріальну допомогу. 

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

436 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 5 =