Сьогодні депутати Рівненської обласної ради звернулися до Кабінету Міністрів України щодо недопущення скорочення працівників галузі охорони здоров’я.  Ініціатор звернення депутат Михайло Кириллов переконує, що якщо Кабмін проігнорує депутатів обласної ради, то це призведе не лише до суттєвого погіршення якості медичних послуг в області, а й соціального вибуху населення.

20160406_154256

 – Виконання цієї постанови призведе до масового скорочення медичних працівників, і це при тому, що рівень медичного обслуговування населення є вкрай низьким. Скорочення ліжко-місць  в районних  лікарнях та наступне вивільнення медперсоналу призведе до того, що закладивтратять статус районних і вже не зможутьнадавати медичну допомогу другого рівня.Хворим доведеться або вмирати, або їхати в місто, а це гроші, яких в людей немає. Громади обурені, вони у відчаї й неабияк переймаються. В мене на окрузі проти скорочення ліжко-місць за день зібрали сім тисяч підписів, люди проти того, щоб лікарня перетворилася на амбулаторію, – розповів Михайло Кириллов.

 Відтак Рівненська обласна рада звернулася з проханням скасувати постанову Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року №1024 «Про затвердження нормативу забезпечення стаціонарними лікарняними ліжками у розрахунку на 10 тис. населення» та провести широкі громадські обговорення щодо реформування галузі охорони здоров’я в Україні. Нагадаємо, що 25 листопада 2015 року була прийнята постанова №1024 «Про затвердження нормативу забезпечення стаціонарними лікарняними ліжками у розрахунку на 10 тис. населення», якою затверджено граничний норматив забезпечення стаціонарними лікарняними ліжками у розрахунку на 10 тис. населення не більш як 60 ліжок.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Як підготувати рівнянок до літа знають у «GOLDEN LADY»

Роман Марчук розповів рівнянам про усі тонкощі мистецтва татуювання.

На Рівненщині перевиконали план посадки лісу

Депутати відмовили підприємствам у наданні надр з покладами бурштину на Рівненщині

ЖИТЕЛІ РІВНЕНЩИНИ ЗДАЛИ ДО ПОЛІЦІЇ ОБЛАСТІ 169 ОДИНИЦЬ ЗБРОЇ

У Рівному пройшов фестиваль ранкової зарядки до Міжнародного дня спорту

У РІВНОМУ ВИКРАЛИ ЩЕ ОДИН АВТОМОБІЛЬ

7 місць незаконно видобутку бурштину прикордонна авіація зафіксувала на Рівненщині та Житомирщині (ВІДЕО)

Сергій Князєв:”На Поліссі можна буде обійтися без сил Нацгвардії”

На Рівненщині горів “ПЕЖО”

579 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 9 =