парфуми

Нині в Острозькому дитячому санаторно-оздоровчому комплексі «Країна мрій» перебувають 13 дітей з міст Бахмут, Торець та Костянтинівка. Відпочиватимуть вони в таборі до кінця липня.
Для дітей запланували екскурсійну програму по Рівненській області. Зокрема, школярів відвезуть до Дубенського замку, НУ «Острозька академія» та покажуть місцевий зоопарк.
В закладі також перебувають представники Східно-Європейської місії. 11 американців з перекладачами працюють у закладі як волонтери. Співпраця налагоджена через Міністерство закордонних справ України та ГО «Літо». Такі візити відбуваються вже третій рік поспіль.
Як розповіли в управлінні у справах молоді та спорту Рівненської ОДА, в кінці липня на відпочинок в нашу область приїде ще 17 дітей з Луганщини. Вони оздоровлюватимуться в дитячому санаторії «Хрінники», що на Демидівщині. Крім того, 20 маленьких гостей з Луганської області приїдуть ще й в серпні – до дитячого табору «Агатівка» Гощанського району.
Перебуванню дітей із східних областей сприяла Рівненська ОДА. На це вже спрямували понад 200 тисяч гривень.
Нагадаємо, це не перше перебування дітей із прифронтової зони в нашій області. Зокрема, минулого літа в санаторно-оздоровчих комплексах Рівненщини оздоровилося майже 400 дітей зі Сходу. А також, школярі з Донеччини та Луганщини проводили в нашому краї зимові канікули.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
636 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 + 12 =