парфуми 1

Станом на сьогодні, пяте серпня, пішла шоста доба пошуків Людмили Беседіної. 68-річна жінка заблукала у лісі… 
31 липня рівнянка поїхала в ліс по ягоди та гриби, що поблизу села Нова Любомирка Рівненського району. У цю місцину Людмила їздила та «тихе полювання» багато років поспіль, у лісі добре орієнтувалась, утім того злощасного дня знання її підвели.
Приблизно о 17:00 жінка зателефонувала рідним та сказала, що не впізнає місцевості. Донька відразу ж звернулась за допомогою рятувальників, правоохоронців та лісників.3У телефонному режимі Людмила описувала лісникам місцевість у якій блукала – густа трава в якій траплялась купина. Жінка розповіла, що два рази вона переходила лісову дорогу, блукала у старому, густому лісі і у молодому сосновому. Ситуацію погіршувало те, що за увесь час Людмила Андріївна так і не натрапила на маркувальний стовпчик. Саме такі стовпчики суттєво полегшують пошуки у лісі.
«Всі в нас стовпчики квартальні маркіровані. Це може бути 21 квартал, 34. все воно в картах видно і ясно», – розповідає Олександр Грицюк, майстер лісу .
Така деталь наштовхнула лісників на думку, що жінка дійшла до болота.
Останній зв’язок із Людмилою Андріївною був у понеділок о 23:40.
«Дальше просто виключився телефон. Шукаємо. Весь час шукаємо», – каже пожежник Любомирського лісництва Сергій Савчук.
Трясовину та ліс прочісують з півсотні людей: рятувальники, правоохоронці, лісники, кінологи, волонтери та просто небайдужі місцеві жителі.
Правоохоронці залучили також спеціалістів із квадрокоптером.
Як розповіли «Новинам по-рівненськи» у поліції, періодично надходить інформація, що схожу жінку бачили, утім раніше, за останні ж дві доби, на очі місцевих мешканців жінка не потрапляла.
«Нині правоохоронці опрацювали Новомалинське та Олексіївське лісництва. Колишні місця де видобували торф. Болота. Але пошуки в тих місцях результатів не дали», – розповідає Ольга Ангелові з відділу комунікації поліції Рівненської області.1 (1)До слова, жінка розгубившись загубила у лісі свій рюкзак, у ньому лежать її пенсійне посвідчення, рожева футболка та жовта куртка. Утім під час пошуків, ніхто не знайшов навіть її речей.
Пошуки не припиняються й досі. У всіх ще живе надія, знайти жінку живою. 
Людмила Беседіна була одягнена у білу сорочку, білу кепку, сині спортивні штани, чорні з червоними вставками кросівки.11Громадян, які володіють будь-якою інформацією про зниклу, правоохоронці просять повідомляти за телефонами 097 21 92 750 або 102.
Надія Литвинюкреклама реклама
 

 

6 099 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять − 15 =