Громади Гощанського району фактично розпочали процес добровільного об’єднання. Його розпочали Бугринська і Посягвівська, Горбаківська і Воскодавська сільські ради. Наразі у них обговорюють проект рішення про добровільне об’єднання, котре буде затверджене на їхніх сесіях.

Про це повідомив директор Офісу реформ у Рівненській області Руслан Сивий під час робочої наради із керівниками районів та міст обласного значення.

«По суті це вже наступний крок добровільного об’єднання громад. Це етап, на якому відбувається обговорення рішення про об’єднання. Воно буде затверджене на сесіях місцевих рад», – зазначив керівник апарату облдержадміністрації Олександр Корнійчук.

Разом з тим, Руслан Сивий повідомив, що у Володимирецькому, Дубровицькому, Зарічненському, Дубенському, Костопільському, Радивилівському, Рівненському районах та містах Кузнецовську, Дубно і Рівному напрацьовують пропозиції про внесення змін до перспективного плану об’єднання громад, який затверджений на останній сесії Рівненської обласної ради.

«Обласна робоча група з підготовки перспективного плану формування територій громад області обов’язково розгляне запропоновані районами та містами зміни до проекту перспективного плану. Проте ми повинні максимально близько залишитися у тому форматі проекту перспективного плану, який напрацьовано. Адже, наразі він знаходиться на вивченні у Кабінеті Міністрів України та Мінрегіону», – підкреслив Олександр Корнійчук.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Учасника АТО призначили заступником рівненського військового комісара

У РІВНОМУ ЗА ВИГРАНЕ АВТО ЖІНКА ВІДДАЛА ШАХРАЯМ 37 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Завтра у Дубровицькому районі День жалоби – прощатимуться із бійцем Нацгвардії

tomat_green-01

849 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × два =