Слабозорі дзюдоїсти з Рівненщини привезли з Сеулу 10 медалей.

5 золотих, 1 срібну та 4 бронзові нагороди вибороли рівненські спортсмени у складі національної збірної України на Чемпіонаті світу з дзюдо серед слабозорих.  Змагання пройшли 13-16 травня у місті Сеул, що в Південній Кореї. Позмагатись за призові місця з’їхались 226 спортсменів з 40 країн світу.

Так, у ваговій категорії 70 кг Світлана Чепуріна зайняла І місце. Наталія Ніколайчик виборола ІІ місце у категорії 52 кг. Ірина Гусєва, Давид Хорава, Олександр Косінов та Олександр Назаренко посіли ІІІ місце у вагових категоріях 63, 66, 81 та 90 кг відповідно.

Окрім того у командних змаганнях рівненські спортсменки Наталія Ніколайчик, Ірина Гусєва, Юлія Галінська та Світлана Чепуріна вибороли золоті нагороди, здолавши спортсменок Китаю, Росії та Бразилії.

Готували провідних рівненських спортсменів до змагань заслужені тренери України – Михайло Романкевич, Анатолій Мошковський та Ірина Качковська.

Загалом дзюдоїсти національної збірної України завоювали 14 нагород різного ґатунку: 7 золотих, 2 срібні та 5 бронзових медалей.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

САРНЕНСЬКА КОМАНДА ГРАТИМЕ У ДВОРОВИЙ ФУТБОЛ В СТОЛИЦІ

РІВНЕНСЬКІ СПОРТСМЕНИ-СНАЙПЕРИ ПРИВЕЗЛИ З ЛЬВІВЩИНИ ЗОЛОТО, СРІБЛО ТА БРОНЗУ

НА РІВНЕНЩИНІ ФЕСТИВАЛИЛИ НАЙМОЛОДШІ СПОРТСМЕНИ

tomat_green-01

1 229 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 + сім =

НОВИНИ