Переповнені стадіони… Гарна картинка… Неймовірні емоції, як від перемоги, так і від поразки… Повтори із різних ракурсів… Дорогі костюми і різні спонсори…
Читайте здесь новости спорта.
Таким нам видається «профессиональный спорт», хіба не так? Насправді ж – він не зовсім такий. Варто розуміти, що вищеописане – лише верхівка айсбергу. Це топ-рівень, досягнути який, неймовірно важко.
Більше того, це верхівка навіть цього самого топ-рівня. Ми не знаємо, не бачимо, яка робота насправді була зроблена і досі виконується спортсменами перед тим, як ввімкнеться телевізійна картинка, стадіони заповняться вболівальниками, а спонсори розмістять свої нові емблеми на  футболках… Все це залишається за кулісами.
А саме ж за цими кулісами і розкривається головна робота, розкривається спорт у всій його красі. Постійна робота над собою, незмінна підтримка мотивації, прогрес, закріплення попередніх успіхів, розвиток і ще раз розвиток.
Власне, таким є і саме життя. Навіть не займаючись спортом в прямому сенсі цього слова, ми проходимо через всі ті ж етапи, через всі ті ж процеси та періоди. Наше життя – це і є спорт. Навіть якщо ми це і не завжди розуміємо.
Але що буде, якщо ми не будемо обмежуватися одними ілюзіями, а дійсно будемо наслідувати спорт, як стиль життя? Багато людей ставлять перед собою таке завдання, утім далеко не всі її реалізують. Мова не про професійних спортсменів, вірніше, не лише про них. Мова йде і про масовий спорт, і про аматорські турніри, і про навіть про такі речі, як ранкова розминка і зарядка.
Правильне харчування і біг зранку неодмінно покращує наше здоров’я. Більше того, все перераховане позитивно відображається на настрої – ми зможемо відволіктись від насущних проблем, скажімо під час пробіжки, а після неї будемо відчувати себе готовими підкорювати нові вершини. Насправді, коли ми у гарній фізичній формі, подібні емоції ми відчуємо в рази частіше.
Плавання, біг – це ж також виховує характер. Ми стаємо більш дисциплінованими, більше розсудливими і навіть більш амбіційними. З кожним новим забігом чи запливом ми хочемо підкорити все нові і нові вершини – потім таке налаштування обов’язково перенесеться і в інші сфери життя.
І ще одне – після фізичних навантажень, після того, як ми підкоримо ту чи іншу ціль, ми будемо більш впевненими у власних силах і можливостях. Ми не просто будемо перебувати у чудовому настрої у нас ще й зменшаться сумніви стосовно себе. І погодьтеся, що це прекрасно.
на правах реклами
Теґи:
269 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + два =

НОВИНИ