парфуми1

фото ілюстраційне

фото ілюстраційне

На командному чемпіонаті України з легкої атлетики, що проходив 6 та 7 червня у Луцьку, учні комунального закладу «Обласна школа вищої спортивної майстерності» Рівненської обласної ради показали високі результати.
Зокрема, Заслужений майстер спорту України, Наталія Прищепа на дистанції 1500 м. з результатом 4:18.50 стала переможницею та була відібрана на командний чемпіонат Європи, який відбудеться 24-25 червня у Франції в місті Ліль, а на дистанції 800 м. з результатом 2:02.07 стала срібною призеркою змагань. КМС Антон Грабовський на дистанції 1500 м. фінішував четвертим із результатом 3:47.47 і це дало йому можливість участі в чемпіонаті Європи серед юніорів, який відбудеться 20-23 липня в Італії у місті Гроссето. Підготував спортсменів тренер Андрій Попеляєв.
8 червня відбувся черговий етап «Діамантової ліги» в Італії. Спортсменка Ольга Земляк (тренер Машанєнков О.В.) фінішувала третьою. Вона подолала дистанцію 400м. за 51,08 с. Швидше її це зробили лише олімпійська чемпіонка американка Наташа Гестінгс (50,52 с) і призер Олімпійських ігор Новлін Вілльямз-Міллз з Ямайки (51,04 с).
6-8 червня у Житомирі проходив чемпіонат України з вільної боротьби серед жінок. Лариса Скоблюк у ваговій категорії до 53 кг та Віра Бугайчук у ваговій категорії до 48 кг. стали срібними призерками, а Алла Яцкевич у ваговій категорії до 48 кг. та Тетяна Яковець у ваговій категорії до 75 кг. були п’ятими. Всі спортсменки виступали в олімпійських вагових категоріях. Підготував їх до змагань тренер Денис Кайда.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
546 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири + 19 =

НОВИНИ