zyr9bik591wrfn7s6ehm6zejyЗаступник голови Рівненської облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко відвідала урочистості з нагоди 25-річчя діяльності обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна».
Посадовець вручила відзнаки від обласної влади чемпіонам міжнародних змагань.
Під час заходу голова організації Анатолій Биков прозвітував про діяльність товариства та розповів про досягнення.
«Ми пишаємося успіхами наших спортсменів на всеукраїнських і міжнародних змаганнях. Неодноразово за ці роки переможцями Чемпіонатів Світу, Європи ставали веслувальники Юрій Гурін, Олександр Максимчук, Петро Крук та Віктор Недашковський, дзюдоїсти – Наталія Барда, Ольга Суха та Анастасія Турчин, легкоатлети – Дмитро Колесніченко, Олена Бурковська, Ольга Котовська та Світлана Станко, важкоатлети – Анатолій Мушик та Мирослава Сулім, плавці – Дмитро Назаренко, кульовик Андрій Сокол, – розповів голова товариства. – Завдяки високій майстерності цих спортсменів Рівненщина була представлена на Олімпійських іграх у Сеулі, Сіднеї, Афінах, Пекіні, Лондоні та Ріо-де-Жанейро».
Нині в обласній організації функціонують три ДЮСШ. У них займається понад 800 юних спортсменів у таких видах спорту, як бокс, боротьба греко-римська, важка атлетика, веслування на байдарках та каное, гімнастика, дзюдо, плавання, пауерліфтинг, легка атлетика.
«В сучасних умовах важко утримувати спортивне товариство, однак обласна влада у міру можливостей надає фінансову підтримку і на утримання апарату організації і на роботу двох спортивних шкіл, а також ремонт споруд», – зазначила Світлана Богатирчук-Кривко.
Загалом, за 25 років у ФСТ підготовили 22 майстри спорту України міжнародного класу, 141 майстер спорту України, 387 кандидатів у майстри спорту, 817 спортсменів І розряду, понад 11 тисяч спортсменів масових розрядів, близько 250 спортсменів до усіх складів збірних національних команд.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
394 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять + 3 =