парфуми

Мова йде про реалізацію проекту Світового банку «Покращення охорони здоров’я на службі у людей». Нещодавно відбувся тендер першого етапу реконструкцій амбулаторій.
Перемогу на цих торгах отримала компанія «Вінницька будівельна компанія», яка проводитиме реконструкцію 9 амбулаторій Зарічненського і Володимирецького районів.
За словами керівника групи впровадження проекту Сергія Рибачка, у цілому передбачається протягом трьох років провести реконструкцію більше 100 амбулаторій області. Усі вони поділені на три етапи.
Цьогоріч були оголошені тендери на перший етап – 29 амбулаторій північних районів області. Однак, як повідомив Сергій Рибачок, ці тендери не викликали особливого інтересу серед будівельних компаній, а тому із 29 амбулаторій тендер відбувся лише по 9-ти.
«Ми очікували, що будівельні компанії будуть більш активно брати участь в торгах на проведення реконструкцій. Однак вийшло дещо по іншому. Припускаю, що причиною цього могло стати те, що торги проводилися за правилами Світового банку, які не передбачають в подальшому збільшення вартості робіт. Тобто компанії відразу мали вказувати ту ціну, за яку вони проведуть остаточну реконструкцію», – розповідає Сергій Рибачок.
Також, за його словами, деякі учасники торгів подали не повний перелік документів, які вимагалися для участі в тендері. Тож для таких компаній комісія з відбору була вимушена відмовити.
В результаті, переможцем в двох з п’яти лотів першого етапу реконструкцій була визнане вінницьке товариство з обмеженою відповідальністю «Вінницька будівельна компанія». Вони висловили готовність провести реконструкцію 9 амбулаторій в Зарічненському та Володимирецькому районах за майже 35 мільйонів гривень. Щодо решти амбулаторій першого етапу, то, як зазначив Сергій Рибачок, тендер на їх реконструкцію буде оголошено повторно.
Завжди відкриті до співпраці,
Група консультаційної підтримки субпроекту Світового Банку в Рівненській області. (Будь-які запитання щодо втілення проекту Світового банку на Рівненщині можна висилати на електронну адресу: media.rivnewb@gmail.com, або на адресу: rivnegus@gmail.com.)
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДАреклама реклама
545 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × 4 =