6bb0797d01d4f992f1f2a47d6f665fc2Комунальний заклад «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради повідомляє про початок відбору робіт на конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз 2016» – національний етап Міжнародного конкурсу «Stockholm Junior Water Prize», який адмініструє Стокгольмський міжнародний водний інститут.

Переможець Гран-Прі Всеукраїнського конкурсу отримає у Посольстві Швеції диплом переможця, нагороду «МЕДІУМ» – скляну краплю, що символізує чистоту води і довкілля від видавництва «ЕКОінформ» та поїде у Стокгольм для участі у Міжнародному конкурсі Stockholm Junior Water Prize.

– Роботи повинні бути присвячені науково-технічним або соціальним водним проблемам. Усі проекти повинні мати дослідницьку частину, тобто опис експериментів і спостережень конкурсанта, та результативну частину. Бажано, щоб проекти містили і технічні розв’язки проблем збереження та раціонального використання водних ресурсів. Для участі у обласному етапі конкурсу просимо надіслати необхідні матеріали до 15 лютого. Фінальний захист робіт конкурсу проходитиме 5-8 квітня на базі Національного університету «Київський політехнічний інститут», – повідомила директор комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради Тетяна Остафійчук.

До слова, комунальний заклад «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради десять років поспіль проводить обласний етап конкурсу. У 2015 році Рівненщину у фіналі представляли три переможці заочного етапу конкурсу з Радивилівського, Рівненського районів та міста Рівне. Їх роботи були відзначені дипломами за вагомий вклад у збереження водних ресурсів рідного краю.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Помер голова Зарічненської райради

Через розбалансованість бюджету обласна рада звернулася до Уряду та Парламенту

Веб-сайт Рівненської ОДА визнано кращим в Україні

На Рівненщині об’єднана громада вже готова взяти у комунальну власність школу

На Рівненщину приїхали шведи, щоб привітати засуджених

Створено робочу групу з доопрацювання бренду міста Рівного

Водіїв Рівненщини просять бути обережними та враховувати погодні умови

Підприємства Рівненщини розводитимуть чистопородних тварин

Що ж насправді відбулося в Птичі цими днями? Розповідь місцевої жительки

На Рівненщині донька вбила власну матір

tomat_green-01

Теґи:   
684 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

десять − 1 =