парфуми1

Субпроект Світового банку розпочинає закупівлю комп’ютерного обладнання для медичних закладів області. Воно необхідне для забезпечення роботи спеціалізованого медичного реєстру, який розробляється в рамках реалізації проекту.
Планується закупити:
·         5 серверів
·         322 комп’ютери
·         260 БФП (багатофункціональний пристрій для друку/сканування/копіювання)
·         Мережеве та серверне обладнання
·         Системне програмне забезпечення
Близько 80 % цієї техніки призначено для використання в лікарських амбулаторіях у всіх районах Рівненщини.
«Це для нас важлива закупівля, оскільки її проведення дозволить суттєво покращити матеріальне забезпечення комп’ютерною технікою медичних закладів області. Наше завдання створити сімейним лікарям та кардіологам Рівненщини належні умови праці та забезпечити їх необхідними технічними засобами. Ми провели детальний аналіз рівня забезпеченості медичних установ області комп’ютерною технікою і зуміли досить точно визначити потребу у додаткових засобах. Та кількість обладнання, яку ми наразі плануємо закупити, дозволить вирішити проблему інформатизації у більшості медичних закладах області, в тому числі, й найбільш віддалених сільських лікарських амбулаторій», – зазначив керівник групи впровадження субпроекту Світового банку в Рівненській області Сергій Рибачок.
Також на базі Рівненської обласної лікарні в рамках субпроекту Світового банку буде створено центр обробки даних для забезпечення роботи реєстру.
Пропозиції від потенційних учасників торгів будуть прийматися упродовж 45 днів.
 «Ми чекаємо на конкурентні пропозиції від учасників ринку, щоб забезпечити поставку техніки вже у цьому році. Це дозволить лікарям більш активно застосовувати сучасні підходи до лікування хвороб системи кровообігу та безперешкодно обмінюватись оперативною медичною  інформацією. Кроки, які ми зараз робимо, мають в першу чергу відчути пацієнти, адже це дозволить суттєво підняти якість медичних послуг і перевагу від впровадження нових підходів», – розповів начальник управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Юрій Осіпчук.
Нагадаємо, що на початку року команда проекту Світового банку на Рівненщині уклала угоду з компанією «Елекс» на розробку програмного забезпечення для впровадження в області спеціалізованого медичного реєстру
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
533 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + сім =