У головному бюджеті країни цього року значно збільшили кошти на підтримку АПК – понад 6,3 мільярдів гривень.

«Частина з них надійде у нашу область. Це відбудеться після того, як затвердять порядки використання коштів та їх розподілу між областями. Окрім того в обласному бюджеті у 2018 році на фермерські господарства передбачено 1,4 мільйони гривень. Тому потенційні претенденти можуть готувати документи, аби отримати фінансову підтримку», – наголосив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко під час наради з керівниками районів та міст. 
Так, у державному бюджеті найбільше коштів – 4 мільярди гривень – закладено на підтримку тваринництва, зокрема будівництво нових ферм та комплексів.
Один мільярд спрямують на розвиток фермерських господарств.
Продовжить свою дію у 2018 році й програма із здешевлення сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва. На це передбачено 945 мільйони гривень.
А 300 мільйонів гривень направлять на розвиток садівництва та виноградарства. Це сприятиме збільшенню площ садів, залученню нових технологій зберігання та переробки плодів.
Кошти направлять і на компенсацію відсоткових ставок за залученими кредитами позичальникам, які мають чистий дохід від реалізації продукції до 20 мільйонів гривень та тим, хто займається вирощуванням овочів у відкритому ґрунті.
Аби детальніше ознайомити аграріїв та фермерів із механізмами фінансової підтримки, в області департамент агропромислового комплексу Рівненської ОДА проводитиме навчання.
Нагадаємо, наприкінці минулого року в область надійшли 4,7 мільйонів гривень на підтримку аграріїв. Додаткове фінансування надійшло за рахунок невикористання коштів іншими областями. Загалом торік на здешевлення кредитів для аграріїв спрямували понад 9 мільйонів гривень.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
385 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × два =