У 2019 році продовжиться підтримка агропромислового комплексу. У бюджеті країни закладено майже шість мільярдів гривень на підтримку тваринництва, фермерських господарств, вирощування виноградників, садів, здешевлення кредитів тощо.
Яким чином отримати допомогу від держави, сьогодні обговорили на зустрічі з аграріями, фермерами, керівниками господарств Рівненщини.
«Цього року збережено основні напрями державної підтримки агропромислового комплексу. І сума коштів виділена велика. Важливо роз’яснити механізми допомоги, адже таким чином може розширитися коло учасників програм. А це дозволить максимально залучити інвестиції в АПК Рівненщини», – звернувся заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко до присутніх.
Зокрема, на програми виділено:
– «Державна підтримка галузі тваринництва» – 3 500,0 млн грн;
– «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» – 881,8 млн грн;
– «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств» – 800,0 млн грн;
– «Державна підтримка розвитку, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними» – 400,0 млн грн;
– «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» – 127,2 млн грн;
– «Надання кредитів фермерським господарствам» – 200,0 млн грн.
Нагадаємо, у 2018 році в області фінансову підтримку отримали 173 господарства та понад 8 тисяч селян в обсязі 62,5 млн грн. Залучення коштів надало можливість поліпшити матеріально-технічне забезпечення галузі, запровадити сучасні технології виробництва сільськогосподарської продукції та модернізувати потужності для зберігання продукції.
Також під час семінару презентували новації в земельному та податковому законодавстві для аграріїв.
Окрім того, Ігор Тимошенко вручив державну нагороду – орден «За заслуги» III ступеня Віктору Щербачуку. Це директор сільськогосподарського підприємства «Дедденс Агро», що спеціалізується на вирощуванні 30 видів органічної продукції. За цим показником підприємство посідає 20-те місце у світі. ТзОВ «Деденс Агро» у 2018 році вперше в Україні отримали сертифікований органічний цукор з органічних буряків, які вони виростили. В товаристві на виробництві сільськогосподарської продукції працює понад 200 людей.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:   
203 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісімнадцять + шість =

НОВИНИ