На контрольно-пропускному пункті по пропуску транспорту Городищенської виправної колонії управління ДПтС України в Рівненській області (№ 96), по підозрі в доставці заборонених для використання засудженими предметів, співробітниками оперативного відділу установи було проведено догляд автомобіля марки «RENAULT», що заїжджав на територію зони що охороняється для проведення ремонтних робіт. Під час догляду даного автомобіля, який належить співробітнику Городищенської колонії, було виявлено три мобільних телефони, та тринадцять пакунків обмотаних скотчем з невідомим вмістом.

1 (1)

Про подію було відразу повідомлено територіальні органи внутрішніх справ та прокуратури. По прибуттю слідчо-оперативної групи Рівненського РВ УМВС України в Рівненській області дані пакунки були вилучені та розкриті в присутності понятих. В пакунках знаходилось 11 мобільних телефонів та 8 зарядних пристроїв до них.

2 (1)

Подію зареєстровано в Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події Рівненського РВ УМВС України в Рівненській області.

3 (1)

На даний час з’ясовується причетність працівника колонії до спроби доставки заборонених предметів на територію установи.

Повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області

tomat_green-01

 

 

522 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять − два =