4556fe2b637d28eb4dc61d42b3a2926aМайстри в один голос кажуть, що у холодного фарфора практично немає недоліків, і працювати з ним легше, ніж з іншими матеріалами для ліплення. У цьому переконалися учасники клубу «Майстриня», що діє у відділі інформації та документів виробничої тематики на третьому поверсі комунального закладу «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» Рівненської обласної ради.

– Такий вид декоративного мистецтва як ліпка з холодного фарфору прийшов в Україну порівняно недавно, але вже набув значної популярності. Адже за невеликі гроші можна відчути себе справжнім скульптором і зробити світ навколо себе трішки красивішим. Особливо добре ліпити з холодного фарфору разом з дітьми, адже він чудово розвиває дрібну моторику рук, образне мислення, – розповідає майстриня Тетяна Князєва.

Отож старалися і малі і дорослі клубівці, у бібліотеці замішували фарфор з кукурудзяного крохмалю та клею ПВА. Довго його розминали, щоб досягти потрібної в‘язкості, а потім ліпили троянди, ромашки, рибок, кульки та квадратики для намиста. Холодний фарфор ідеально підходить для всіх видів ліплення, настільки він м’який і пластичний. А вироби вражають тонкістю роботи.

Нагадуємо: щонеділі о 14.00 у клубі «Майстриня», що діє у відділі інформації та документів виробничої тематики на третьому поверсі комунального закладу «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» Рівненської обласної ради відбуваються безкоштовні майстер-класи з рукоділля.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Продавці пива повинні мати ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями

На Рівненщині засуджені зоготовляють соління

Міський голова отримав у подарунок м’яч та обговорив питання відновлення футболу у Рівному

Діти з Дубенщини поїдуть до Польщі відпочивати

ЗА ТЕ, ЩО ЗАБИВ СПІВМЕШКАНКУ, ЧОЛОВІК ОТРИМАВ ВІСІМ РОКІВ ЗА ҐРАТАМИ

У Рівненському перинатальному центрі народилось 50 двійнят

На Рівненщині оголошується відбір консультантів для проекту Світового банку

ДОПОМОЖІТЬ РОЗШУКАТИ ЛЮДИНУ

tomat_green-01

518 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + 14 =