У День матері, 14 травня, у Рівному в мікрорайоні «Тинне» вже вдруге відбудеться сімейне свято – «Родине коло». Цей захід сприятиме культурному відпочинку мешканців мікрорайону та започатковуватиме справді чудової традиції в місті.
Заплановані виступи композитора, продюсера та співака Сашка Невже, фіналіста вокального шоу «Голос країни» Миколи Бобрика, фіналістки «Х-фактора» та фестивалю-конкурсу «Ми талановиті» Аліни Ляшук, а також юних мешканців мікрорайону.
Також у програмі святкового свята:  виступи аніматорів та розваги на батуті, караоке. аквагрим, конкурси та розіграші подарунків.
До того ж в рамках заходу заплановані спортивні змагання та сімейні естафети організовані працівниками Рівненського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
А на завершення свята – святкова дискотека.
Свято відбуватиметься за підтримки Управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради, депутата міськради Романа Яворського, а також громадських організацій «Наше Тинне» та «Рівняни».
Організатори заходу запрошують рівнян, жителів мікрорайону Тинне на свято «Родинне коло», яке відбудеться 14 травня біля НВК №17.

Початок о 12 годині.A3

1 376 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сім − 6 =