парфуми

Чергову поліцейську станцію у рамках проекту «Безпечне місто» відкрили сьогодні, 17 липня, у Дубні. За сприяння міської влади, приміщення відремонтували для дільничних офіцерів поліції та груп швидкого реагування, які отримали новий автомобіль «MitsubishiOutlander».PM29image003
Начальник обласної поліції Валерій Самчук подякував міській владі та депутатському корпусу, які підтримали та виділили кошти для капітального ремонту аварійного приміщення.
«Аби оперативно обслуговувати усі виклики дубенчан, ми виділили для роботи груп швидкого реагування місцевої поліції новий автомобіль «Mitsubishi Outlander», — зазначив Валерій Самчук. — Маємо на меті відкрити ще кілька таких станцій у Дубно, щоб місцевим мешканцям було зручно звертатися до поліції у кожному мікрорайоні».
Зі слів міського голови Дубна Василя Антонюка, раніше будівля служила допоміжним приміщенням для міської ради:
«Вона могла пустувати і врешті завалитися. Утім, ми обговорили питання з начальником поліції щодо необхідності створення поліцейської станції і зрозуміли, що правоохоронцям потрібна наша допомога для створення комфортних умов праці».
Крім того, Валерій Самчук нагородив небайдужих жителів Дубенщини за надання дієвої допомоги працівникам поліції при затриманні правопорушників. Зокрема подяку отримав 17-річний житель села Верба Дубенського району, який допоміг затримати грабіжника. Також очільник поліції Рівненщини подяками відзначив членів громадської організації «Козацька варта», які допомагали поліцейським забезпечувати охорону публічної безпеки та порядку на  рок-фестивалі та запропонував їм служити у поліції.
Мер міста Василь Антонюк подарував дільничним, які нестимуть службу у поліцейській станції, новенький планшет та зазначив:
«Робота дільничних офіцерів поліції та прийом громадян — це первинна і домінуюча допомога дубенчанам. Я думаю що нашою спільною роботою всі задоволені. Ми зробили те, що повинні були зробити — дали можливість плідно працювати нашій молодій поліції на благо дубенчан».
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
Теґи:
545 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотирнадцять + тринадцять =

НОВИНИ