Прокуратурою Дубровицького району забезпечено участь у судовому розгляді обвинувального акта із укладеною угодою про визнання винуватості стосовно мешканця області, який вчинив кримінальні правопорушення, що передбачені ст. 198, ч. 1 ст. 263 (придбання та зберігання майна, одержаного злочинним шляхом, незаконне зберігання вогнепальної зброї) КК України.

Доведено, що чоловік упродовж травня-липня 2015 року займався скупкою каміння бурштину, видобутого незаконним шляхом. Під час санкціонованого обшуку домоволодіння останнього правоохоронці виявили та вилучили понад 12 кг бурштину-сирцю, вартість якого згідно висновку гемологічної експертизи становить майже 50 тис грн. А також вилучено пістолет марки «Stalker 918-S», дозвіл на який у господаря був відсутній.

Вилучений бурштин

Обвинувальний акт скеровано до Дубровицького районного суду, який затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між обвинуваченим та прокурором, та, врахувавши щире каяття чоловіка, його активне сприяння у проведенні розслідування, призначив останньому покарання — 3 роки позбавлення волі із встановленням іспитового строку на 1 рік, – повідомив прокурор Дубровицького району Микола Федорчук. − А також відповідно до ст. 76 КК України на засудженого покладено обов’язки не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти про зміну проживання, роботи або навчання та періодично з’являтись в інспекцію для реєстрації. Бурштин конфісковано в дохід держави, зброя підлягає знищенню.

Вирок суду ще не вступив у законну силу. Учасники кримінального процесу мають право на його оскарження в передбачений законом термін.

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Хід розслідування обставин смерті 5-річного хлопчика у м. Рівне – на контролі прокуратури

ЗА ТЕ, ЩО ПОКАТАВСЯ НА ВИКРАДЕНОМУ АВТО, ВІДПОВІДАТИМЕ ПЕРЕД ЗАКОНОМ

У РІВНЕНСЬКОМУ РАЙОНІ ЗНАЙШЛИ ПОНАД ТИСЯЧУ ТРИСТА ПАТРОНІВ

У РІВНОМУ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ШУКАЮТЬ ВОДІЯ, ЯКИЙ НА СМЕРТЬ ЗБИВ ЖІНКУ

На Рівненщині опановують систему Prozorro

У РІВНЕНСЬКОМУ РАЙОНІ НА КРАДІЖЦІ ПІЙМАЛИ ДВОХ БРАТІВ

На Рівненщині оцінюють військову підготовку офіцерів

Перевізники за перевантаження заплатять в бюджет Рівненщини €16 тисяч

НА РІВНЕНЩИНІ В ДТП ЗАГИНУЛО ТРОЄ ОСІБ (ОНОВЛЕНО)

Квасилівський громадський активіст увійшов до складу виконкому

tomat_green-01

703 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − одинадцять =

НОВИНИ