28 вересня рятувальники провели тактико-спеціальні навчання з гасіння умовної пожежі торгового залу гіпермаркету «ФОЗІ» за адресою: місто Рівне по вулиці Курчатова, 9. За тактичним задумом внаслідок порушення правил пожежної безпеки виникла пожежа в торговому залі. Працівниками гіпермаркету було здійснено евакуацію персоналу об’єкта та людей, що знаходились в гіпермаркеті. На момент виникнення пожежі в будівлі гіпермаркету знаходиться 560 чоловік. Паралельно з евакуацією персоналом гіпермаркету було викликано рятувальників. По прибуттю на місце події бійці ДСНС провели розвідку в ході якої було евакуйовано одного умовного потерпілого, якому було надано першу домедичну допомогу.Основною метою проведення навчань є відпрацювання навиків рятувальників та порядку дій представників об’єкту у разі виникнення пожежі та інших надзвичайних ситуацій на об’єкті з масовим перебуванням людей.
Такі тренування проводяться систематично та мають велике практичне значення, як для рятувальників так і для представників об’єкту, адже дозволяють не лише вивчити особливості об’єктів, а й вдосконалити навички, як рятувальників так і керівників об’єктів на усіх рівнях.
В ході проведення навчання рятувальники вивчили план будівлі, планування території,  а також можливість під’їздів для рятування та евакуації людей та матеріальних цінностей, а також відпрацювали гасіння умовної пожежі.
По завершенню навчань адміністрації об’єкту надано практичну допомогу та консультацію щодо дотримання протипожежного стану, а також роз’яснено порядок дій у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації.
Повідомляє Головне управління ДСНС України у Рівненській області

396 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + два =