парфуми1

Невдовзі школярі села Горбаків, що на Гощанщині, навчатимуться у новому сучасному закладі
Із ходом будівництва школи ознайомився голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко під час робочої поїздки у район.
Приміщення закладу почали будувати ще 35 років тому, проте за відсутності коштів школа стала довгобудом. Діти вчаться у приміщенні дитсадка, тож не вистачає місць для дошкільнят.
У 2016 році будівництво відновили.
Торік на школу спрямували майже 32 мільйони бюджетного фінансування. Цьогоріч об’єкт дофінансують, зокрема, з державного фонду регіонального розвитку додадуть 10 мільйонів.
Наразі вже завершили внутрішні будівельні роботи. Облаштували навчальні класи, майстерні, кабінети для вчителів, актовий та читальний зали, кухню та обідні зали. Впорядкували також кімнату з ліжками для групи продовженого дня. На об’єкті  використовують новітні будівельні матеріали та обладнання, сучасні системи вентиляції та опалення. Для закладу вже закупили сучасні меблі. 
«Для громади це важливий об’єкт, тому плануємо відкрити заклад до 1 вересня. Добудова школи дасть можливість навчатися в хороших умовах 280 учням, а у вивільненому приміщенні діючої школи можна буде відкрити дитячий садок. Як і торік в будівельній галузі ми робимо акцент на довгобудах. Пріоритетом будуть навчальні заклади, адже це основа інфраструктури села», –  розповів Олексій Муляренко.
Також голова ОДА в рамках робочої поїздки в Гощу відвідав будівництво дитячого садка «Малятко», який через дефіцит дошкільних місць добудовують.  
Наразі вже звели двоповерхове приміщення, встановлено енергозберігаючі вікна та двері. Планувалося, що добудова буде містити 2 групи на півсотні дітей та спортзал. Проте Олексій Муляренко доручив вивчити можливість перепланувати дошкільний заклад на 3 групи, адже така кількість місць для райцентру замала.
Відкрити дитсадок планують теж 1 вересня.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
1 151 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − дванадцять =