13 вересня у Гощі стартує відкриття фестивалю “Добре поруч”. Організатори обіцяють гостям багато цікавих заходів, зокрема і презентацію та показ короткометражного фільму від тернопільського режисера-сценариста Макса Мельника  – “Пакєт”.
Тут вам буде задушений пакетом чоловік, клубок убивств та пошук маніяка…  і все це з певним смисловим навантаженням.
В першу чергу цей фільм про людську тупість, але несе в собі вагомий екологічний підтекст, – розповідає Новинам по-рівненськи Макс Мельник. – На створення фільму мене надихнув український режисер Павло Остріков, (автор таких стрічок, як Golden Love, Mia Donna та Випуск 97). Вперше фільм “Пакєт” було представлено на форумі “Кінохвиля”. Також, відбулись спеціальні покази в рамках мистецького фестивалю “Ї” та музичного фестивалю “Файне Місто”. Вже цієї п’ятниці  фільм покажуть у Гощі, а 14 вересня фільм візьме участь в кінофестивалі “Бруківка”.
Варто зазначити, що молодий режисер народися у Гощі, де ріс і навчався. У 2010 році він переїхав жити у Тернопіль де мешкає та творить і нині. Відеороботами Макс Мельник почав займатися з 2014 року.
Знімав весілля, музичні кліпи та рекламу. У 2017 почав працювати в Тернопільській Кінокомісії, а у 2018 презентував свою дебютну короткометражну роботу – фільм Пакєт”, – розповідає режисер.
Наразі, Макс працює ще над двома фільмами, які планує завершити  в листопаді цього року та презентуватиме роботи на форумі “Кінохвиля” у Тернополі. Один із цих фільмів має назву “ONE LIFE” і у ньому знялась досвідчена актриса Тетяна Лаврушко. До слова, особливістю цього фільму є й те, що він повністю знятий на мобільний телефон.
Презентація фільму “Пакєт” у Гощі відбудеться 13 вересня о 19:30 на набережній р. Горинь.

 

 

445 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × 1 =