Свій 90-й рік народження сьогодні, 8 листопада відзначає Дмитро Васильович Вчерашній, який більше 35 років віддав служінню народу. Із ювілеєм полковника у відставці привітало керівництво поліції області та Гощанського відділення поліції.
Інвалід війни, Дмитро Васильович пройшов не легкий життєвий шлях. У передвоєний час він потрапив до концтабору, з якого вдалося втекти.
У 18 років Дмитра Вчерашнього призвали до лав Червоної армії, де прослужив 5 років. Спочатку служив в Острозькому районному відділі, а потім продовжив службу дільничного інспектора на Гощанщині.
У день ювілею Дмитро Васильович приймав вітання від рідних та близьких. Привітати з Днем народження екс-правоохоронця прийшли також і начальник Управління кадрового забезпечення поліції Рівненщини Ігор Федорчук разом із начальником поліції Гощанського району Анатолій Цідилко.
«Ваш службовий досвід – приклад для наслідування молодих співробітників, — зазначив Ігор Федорчук. — Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та бадьорості духу. Нехай Ваш життєвий оптимізм множиться, а близькі огортають увагою і турботою. Ясного сонця і мирного неба над головою».
За період служби, а це 36 років, більше 100 разів заохочувався грамотами, подяками та орденами, серед яких і відзнака «Почесний ветеран України». Тривалий час Дмитро Вчерашній займався активною громадською діяльністю, був головою комітету з питань ветеранів МВС в Рівненській області.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області

 

418 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × один =