У вівторок, 15 жовтня у Катеринівській колонії повісився засуджений.
Як повідомили “РВ” телефоном в’язні Катеринівської виправної колонії:
“Він ще з одним засудженим тягнули в зону наркотики. Їх зловили на посилках. І за це їх повинні покарати як фізично, так і фінансово, інші засуджені, так звані “блатні”, бо не можна в зону тягнути свої наркотики. Ти повинен купувати їх в зоні, в місцевих ділерів, розумієте? Якщо таблетка субутекса коштує 250 грн., то в зоні з неї роблять 2500-3000 гривень, є різниця? 90 відсотків засуджених сидить у системі. З зони в місяць “вилітає” до двухсот тисяч прибутку”
Власні джерела, розповіли Новинам по-рівненськи, що прецедент із наркотиками у чоловіка був близько місяця тому. Мова йде про дві таблетки субутексу, які для нього у колонію доставив інший засуджений. Зі слів “джерела” боргів чоловік не мав.
Що ж дійсно спонукало засудженого вкоротити собі віку з’ясовуватиме адміністрація колонії та правоохоронці.
Наразі відомо, що тіло чоловіка, забрала дружина.
У Катеринівську колонію засуджений прибув у липні 2018 року, а звільнитися мав у березні 2021.
Як відомо, питання руху наркотиків серед засуджених  в установах виконання покарань досить болюче. Адже, щоб отримати свою “дозу задоволення” засуджені вигадують різні способи, окрім того, часто цьому сприяють їхні друзі та родичі. Найпопулярнішими методами доставки у колонію заборонених речовин є “фарширування” ними різних продуктів, наприклад моркви, консервів чи цукерок. Буває, що засуджені в якості “контейнера” для наркотиків використовують і власні порожнини тіла.
1 597 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісім + 12 =