У нижньому храмі Свято-Покровського собору Рівного відбувся круглий стіл на тему «Духовні цінності: минуле та майбутнє українців».
Там зібралися духовенство, управлінці, молодь, освітяни. Усі разом вони говорили про духовні цінності та їх роль у житті кожного українця.
До конференції долучилася заступниця голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко, яка привітала усіх зі створенням української Автокефальної Помісної Православної Церкви та наголосила, що це велика подія не лише у церковному світі, а й української незалежної держави.
«Нарешті ми стали по-справжньому вільними українцями і маємо власну церкву», – зазначив під час своє промови архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон. – Адже найголовніші християнські цінності це – сім’я, віра, любов, взаємоповага, любов до рідної землі, любов до справжньої української церкви».
Під час заходу учасники обговорили суть духовних цінностей, окреслили їх суть у житті українського народу. Проаналізували спадок та сучасний стан духовної культури. А також основні ціннісні пріоритети молоді, що змінюються під впливом внутрішніх та зовнішніх факторів та роль сім’ї у духовному становленні.
У підсумку учасники прийняли резолюцію, направлену на активізацію духовно-морального виховання.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
647 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один + 19 =

НОВИНИ