Завдяки зусиллям оперативних працівників Катеринівської ВК-46, що на Рівненщині , було не допущено надходження до в’язнів великої кількості наркотичних речовин. Так, в ході реалізації оперативної інформації, оперативними співробітниками Катеринівської ВК 46,
вдалося викрити протиправні дії засудженого О., який намагався налагодити канал постачання та збуту наркотиків в установу.
Так, 18.12.18 р. о 13:30 під час ретельного догляду передачі для зас. О. від гр-ки О. в овочах було виявлено та вилучено 87 таблеток різного роду наркотичних речовин, а саме 42 таблетки “Subutex”,15 – метадону, 10 – бупренорфіну та 20 невідомого походження.
Орієнтована вартість даних таблеток за цінами “чорного ринку” становить понад 30 тис. грн. За попередньою інформацією дані наркотичні речовини мали розповсюджуватись серед засуджених з метою вживання під час святкування новорічних свят.
Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомляє перший заступник з нагляду, безпеки та оперативної роботи ДКВС України Володимир Мелюхов.
698 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

дванадцять + 11 =