У місті Костопіль Рівненської області реконструюють місцеву школу №6.
Замість непривабливої будівлі це буде ще один яскравий навчальний заклад.

Ось такою буде школа №6 у Костополі
Реконструкцію школи розпочали із заміни даху. Нині заклад має сучасну утеплену покрівлю, нові енергоефективні вікна та двері. Будівельники вже змінюють фасад – він буде яскравим із елементами української вишивки.
«Яскравих будівель побільшає. Довгий час місцева школа в Костополі була не дуже привабливою. Тепер навчальний заклад змінюють і 700 дітей буде навчатися в теплій і яскравій школі”, – розповідає голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.
За його словами, кошти на реконструкцію закладу виділяються два роки поспіль. Зокрема, у 2017 році завдяки співфінансуванню з обласного і районного бюджетів вдалося замінити майже 3000 квадратів даху. Торік замінили 165 вікон та 8 дверей, а цьогоріч розпочали утеплювати фасад. Загалом на реконструкцію школи з обласного бюджету спрямували 6 мільйонів гривень.
Завдяки ремонту даху, заміні вікон та утепленню фасаду в закладі суттєво скоротять енерговитрати.
«Ми працюємо системно. Не вчора, не позавчора розпочали. Дякуючи сумлінним платникам податків, злагодженій роботі державних ініціатив, області, місцевої влади маємо можливість досягати результатів», – підсумовує Олексій Муляренко.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
344 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × два =