Заступник голови Рівненської облдержадміністрації Ігор Тимошенко представив новопризначеного керівника Млинівського району
Ним став Петро Рухер – один з перших переможців відкритого та прозорого конкурсу на посаду голови РДА.
Ігор Тимошенко побажав керівнику району конструктивної та плідної роботи задля впевненого розвитку Млинівщини. 
«Млинівський район є одним з перших у проведені децентралізації. Є передовим в аграрному секторі. А в Петра Віталійовича є чималий професійний досвід, тож і є всі передумови для подальшого розвитку району, а також виконання поставлених завдань», – відзначив Ігор Тимошенко.
Петро Рухер у свою чергу зазначив основні стратегічні напрямки роботи і висловив свої сподівання щодо плідної співпраці із депутатським корпусом, керівниками ОТГ, підприємств та агроформувань.
Нагадаємо, Петро Рухер народився 15 червня 1969 року. Магістр державного управління, має кваліфікацію вчителя історії та юриста. На початку своєї трудової діяльності працював вчителем, заступником директора Княгининської школи Дубенського району. У 2005-2007 роках обіймав посаду голови Демидівської райдержадміністрації, а з 2007 по 2010 роки очолював Сарненську РДА. Потому працював проректором з економіки та соціального розвитку Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.
У 2008 році удостоєний державної нагороди – ордена Данила Галицького.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
508 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 5 =

НОВИНИ