фото ілюстраційне з мережі Інтернет

фото ілюстраційне з мережі Інтернет

За фактом неналежного виконання медпрацівниками у Гощі своїх обов’язків відкрито кримінальне провадження.
Оприлюднену інформацію в ЗМІ щодо неналежного надання медичної допомоги працівниками Гощанської лікарні, унаслідок чого померла жінка, поліцейські зареєстрували та розпочали перевірку. Із відповідними заявами з цього приводу до органів поліції станом на 25 червня 2016 року ніхто не звертався.
Відомо, що у жовтні минулоріч, кіт покусав 49-річну жительку села Бабин Гощанського району. Підозрюючи, що кіт може бути скаженим, вона того ж дня звернулась за допомогою до місцевої лікарні. Однак там, обробивши рану, медики запевнили, що загрози здоров’ю не має. Та 17 червня 2016 року жінці просто на робочому місці стало зле. Лікарі швидкої допомоги, які прибули за викликом, госпіталізували її до Рівненської обласної клінічної лікарні.
Зі слів медиків у неї була остання стадія сказу, і як наслідок врятувати життя жінки не вдалося, у ніч на 19 червня вона померла.
За фактом неналежного виконання медичним або фармацевтичним працівником своїх професійних обов’язків, внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки, у поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 140 Кримінального кодексу України.
Правоохоронці у ході досудового розслідування з’ясовуватимуть усі обставини події. За результатами перевірки буде прийняте відповідне процесуальне рішення.
Повідомляє відділ комунікації ГУНП в Рівненській області
743 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один × чотири =